Новини компаній
15:07, 16 жовтня 2015 р.

Щоб не було запізно!

Новини компаній

Поряд з вами кожен день відбувається маса подій та вирує нескінченний потік інформації. Серед цього галасу ви намагаєтесь встояти, продовжуючи з дня на день свої звичайні справи: сніданок на швидку руку, фаст фуд на обід, а ввечері – «свято живота»; цілий день сидяча робота і лише короткі перебіжки з офісу або дому до транспортної зупинки…

Такий спосіб життя приведе вас до підвищення артеріального тиску, інфаркту, інсульту та цукрового діабету. В Україні вже більше одного мільйона пацієнтів з цим страшним захворюванням!

Якщо ви своєчасно не діагностуєте діабет - зіткнетеся з тяжкими ускладненнями!

Поставтеся до цього дуже серйозно, інакше – вам погрожує втрата нижніх кінцівок, інфаркт, інсульт, сліпота, ниркова недостатність.

Але зараз ви можете собі допомогти - регулярно контролюйте та корегуйте рівень глюкози у крові, дотримуйтеся правил здорового харчування, виконуйте фізичні навантаження.

Зважаючи на актуальність проблеми діабету в Україні ІНВІТРО в рамках соціального проекту «Здорова нація» намагається допомогти вам своєчасно запобігти розвитку його ускладнень!

Безкоштовно перевірте рівень глюкози у крові у медичному офісі ІНВІТРО протягом жовтня. А також заповніть анкету за цим посиланням http://www.invitro.ua/for-clients/diabet. і дізнаєтесь про ризик виникнення діабету саме у вас.

Зробить крок до свого здоров’я вже сьогодні!

Детальні умови участі в акції дізнавайтесь за телефоном 0-800-50-90-90
(безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів).

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...