• Головна
  • Синоптики: «Екологічна ситуація в Черкасах покращилася».
11:56, 16 жовтня 2015 р.

Синоптики: «Екологічна ситуація в Черкасах покращилася».

Учора жителі Черкас та навколишніх районів були стривожені задимленістю атмосферного повітря. Сьогодні, 16 жовтня, ситуація значно покращилася.

За повідомленням начальника Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталія Постриганя, вже вчора вдень вітер змінив напрямок на східний, південно-східний, що сприяло очищенню повітря.

Аналіз проб повітря, відібраних лабораторією центру в Південно-західному мікрорайоні, в центрі міста та мікрорайоні Дніпровському по вул. Ватутіна, показав, що концентрації у повітрі оксиду вуглецю зменшилися в 4-6 разів у порівнянні з даними за 7-му ранку 15 жовтня.

Погоду Черкащини продовжує формувати північний антициклон, тому метеорологічні умови будуть сприяти накопиченню та утриманню шкідливих домішок у приземному шарі атмосфери в нічні години.

На випадіння дощу можна розраховувати з 20 жовтня, а поки що в екосистемах регіону зберігається переважно надзвичайний та високий клас пожежної небезпеки.

З огляду на це, щоб не ускладнювати екологічну ситуацію в області, населенню слід утриматися від спалювання сухої трави, сміття та залишків рослинності. У той же час, органам місцевої влади варто реалізовувати свої контрольні функції та посилити роз’яснювальну роботу.

Підрозділи центру проводять постійний екологічний моніторинг, а вся важлива інформація буде оперативно доводитися до органів влади та населення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси #жителы #стривожені #задимленість #атмосферне повітря #екологія
Оголошення
live comments feed...