• Головна
  • Черкасці заборгували «Водоканалу» майже 19000000 грн за отримані послуги.
11:05, 16 жовтня 2015 р.

Черкасці заборгували «Водоканалу» майже 19000000 грн за отримані послуги.

Останні кілька місяців значно знизилась платоспроможність споживачів «Черкасиводоканалу». Станом на початок жовтня за послуги водопостачання та водовідведення населення заборгувало комунальному підприємству близько 19 млн грн. Своєю чергою це підстава для юридичної служби «Водоканалу» посилити позовну роботу щодо стягнення заборгованості.

– У 2015 році уже на середину жовтня до місцевих судів м. Черкаси було подано 564 матеріали на боржників на суму понад 1 млн грн. Розглянуто уже 148 справ на суму 261 тис. грн, із них усі – на користь «Черкасиводоканалу», – зазначаєюрисконсульт підприємства Тетяна Кузьменко.

Водночас, юристи Черкаського водоканалу наголошують, що з вересня збільшились ставки збору при подачі позовних заяв, тому витрати боржників у майбутньому будуть набагато більшими, ніж їх борги. Оскільки розмір судового збору коливається від 609 грн до 1218 грн залежно від виду провадження.

Однак, «Черкасиводоканал» завжди лояльно ставиться до своїх споживачів, розуміє усі їх фінансові негаразди і готовий йти назустріч сумлінним містянам. Так, підприємство пропонує боржникам не топитися і далі у своїх боргах, а укласти договір із «Водоканалом» на поетапне погашення боргу.

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкасці #заборгованність #Водоканал #отримані послуги
Оголошення
live comments feed...