• Головна
  • Черкаська ТВК «пакує чемодани»
11:31, 15 жовтня 2015 р.

Черкаська ТВК «пакує чемодани»

У черкаській міській ТВК підтверджують, що комісія в повному складі достроково припиняє повноваження.

До того ж, юрист Черкаської міської ТВК Людмила Бордунос у коментарі «Прочерку» говорить, що члени комісії не погоджуються з рішенням ЦВК.

– Ми вважаємо, що постанова прийнята всупереч чинному законодавству. Вона не аргументована. Перед прийняттям постанови ЦВК від нас вимагала певну інформацію. Ми підготували довідку для ЦВК з наданням цієї інформації. Однак ЦВК не висвітлила її в документі.

Яка саме це була інформація, юрист не називає. До того ж, у комісії говорять, що голова міської ТВК Анатолій Кошовий зараз знаходиться в кардіологічному відділенні лікарні.

Як говорить юрист, колишній голова міської ТВК Микола Кудрявцев, рішення Центральної виборчої комісії вже давно було очікуваним.

– Розпустити міську ТВК – це найменше, що можна було зробити. Члени комісії поставили під загрозу зриву виборчий процес у Черкасах.

Також Микола Кудрявцев пояснює, яка подальша доля міської виборчої комісії.

– У найближчий час створять нову комісію. Вже сьогодні партії повинні подавати подання, а в найближчі дні пройде жеребкування. Нова комісія обиратиметься так само, як і попередня. Першим, що треба зробити новому складу комісії, – це провести пережеребкування, виконати постанови ЦВК та якнайшвидше почати друк бюлетенів.

Юрист говорить, що перший склад комісії загнав у кут тих, хто набуде повноважень члена комісії. Зараз, за його словами, великої загрози зриву виборів у Черкасах нема. Є лише певні ризики.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...