• Головна
  • На даху. Pianoбой (Дмитро Шуров) (ВІДЕО)
14:54, 12 жовтня 2015 р.

На даху. Pianoбой (Дмитро Шуров) (ВІДЕО)

В інтерв’ю громадському лідер гурту «Pianoбой» Дмитро Шуров розповів про свій новий альбом, про ставлення до політики, про те, чому він не їздить з концертами до Росії та як виховує сина.

«Я думаю, что большая часть проблемы в том, что люди живут с опущенными головами. Они смотрят себе под ноги, они пытаются выжить, они боятся, они живут в страхе, сильно много слушают то, что им говорят», – говорить Дмитро Шуров. – Мне кажется, что в Украине сейчас не хватает драйва. Очень сильно упал градус. Все перепереживались, перестрадались, переплакались. Тепер надо раскачиваться дальше. Надо что-то делать. Люди устали. 3-ий альбом «Pianoбой» – о каком-то новом начинании, о новом старте, о том, что мы поднялись, оторвались от земли. Теперь нам нужно лететь дальше, не останавливаться, не бояться, двигаться, развивать себя и развивать страну в целом».

Довідка: Дмитро Шуров – український музикант, соліст проекту Pianoбой з 2009 року. У минулому – піаніст гуртів «Океан Ельзи» (з 2001 по 2004) і «Esthetic Education» (з 2004 по 2008), в 2006–2009 роках був піаністом в гурті Земфіри. Співорганізатор київського фестивалю Moloko Music Fest, що проходив у 2008 та 2009 роках в рамках Гогольfest. Писав музику до фільмів «Хоттабич», «Ґудзик», «Оранжлав», «Ігри в солдатики», «Як знайти ідеал», «Таємничий острів».

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#концерт #дах
Оголошення
live comments feed...