• Головна
  • У Черкасах молодіжна збірна з футболу поступилася ісландцям
14:16, 9 жовтня 2015 р.

У Черкасах молодіжна збірна з футболу поступилася ісландцям

Вчора, в драматичному матчі в Черкасах, молодіжна збірна України (U-21) програла вже у другому матчі відбіркового турніру до Євро-2017. Українці поступилися одноліткам з Ісландії з рахунком 1:0.

Проте українці мали вдосталь моментів для забитих голів та відповідно перемоги, зокрема два рази ісландців рятувала перекладина воріт і ще декілька разів голкіпер. Проте українці так і не змогли забити бодай один гол.

А ісландці, чи не в єдиній атаці в другому таймі забили переможний м’яч у матчі, гол на свій рахунок на 71 хвилині записав гравець що вийшов на заміну -Вільяльмссон. Українці останні хвилини матчу намагалися зрівняти рахунок, проте безуспішно.

Таким чином, молодіжна збірна Ісландії займає перше місце у нашій відбірковій групі і після 4 матчів має 10 очок (3 перемоги і одна нічия), а українці після двох ігор з нулем набраних балів і забитих голів замикають групу №3.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію