• Головна
  • Черкаські благодійні фонди стануть прозорішими
13:49, 9 жовтня 2015 р.

Черкаські благодійні фонди стануть прозорішими

У Черкасах вийшов наказ, у якому керівникам закладів охорони здоров’я рекомендують укласти договори з благодійними фондами.

У наказі від 7 жовтня 2015 року ідеться про встановлення форм та порядку звітування благодійних організацій і закладів охорони здоров’я про порядок та шляхи використання благодійних пожертв. Він несе рекомендаційний характер і затверджує типову форму договору про співробітництво між закладом охорони здоров’я та благодійною організацією.

Контроль за виконанням наказу заступник директора департаменту охорони здоров’я Надія Гетьман взяла на себе.

Черкаси — друге місто в Україні (перше — Полтава), де на сьогодні існує подібний наказ і почалася активна робота над збільшенням прозорості роботи благодійних фондів. Видано його у ході всеукраїнської програми з протидії поборам, яку курує «Інститут аналітики та адвокації».

Наталія Несват, координатор програми у Черкасах, стверджує, що співпраця з департаментом завжди знаходиться на високому рівні.

— Очільник департаменту Стадник О. М. підтримав цю ініціативу і сказав, що користь від договору вже видно зараз, і буде у майбутньому, – стверджує пані Наталя.

Безумовно, рекомендації не зобов’язують керівників медичних закладів укладати договори з благодійними фондами. Однак це лише початок, і експерти вважають, що варто готуватися до позитивного завершення.

Нагадаємо, що в ході реалізації програми з протидії поборам створено робочу групу зі спеціалістів медичної та антикорупційної галузі, яка і розробляла наказ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#фонд #благодійність
Оголошення
live comments feed...