• Головна
  • Призначено начальників державних податкових інспекцій Черкаської області
19:46, 2 жовтня 2015 р.

Призначено начальників державних податкових інспекцій Черкаської області

Наказом Державної фіскальної служби України від 14 вересня 2015 року №2913-о призначено в порядку переведення Крамар Ольгу Володимирівну на посаду начальника Кам’янської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Крамар

Крамар

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3049-о призначено в порядку переведення Процика Валерія Романовича на посаду начальника Корсунь-Шевченківської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Процик

Процик

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3050-о призначено в порядку переведення Приблуду Івана Миколайовича на посаду начальника Державної податкової інспекції у Черкаському районі Головного управління ДФС у Черкаській області.

Приблуда

Приблуда

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3051-о призначено в порядку переведення Синьогуба Костянтина Івановича на посаду начальника Смілянської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Синьогуб

Синьогуб

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3052-о призначено в порядку переведення Ільченка Павла Васильовича на посаду начальника Золотоніської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Ильченко

Ильченко

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3053-о призначено в порядку переведення Сліпченка Володимира Віталійовича на посаду начальника Уманської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Слипченко

Слипченко

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3054-о призначено в порядку переведення Криштопу Максима Валерійовича на посаду начальника Державної податкової інспекції у м.Черкасах Головного управління ДФС у Черкаській області.

Криштопа

Криштопа

Наказом Державної фіскальної служби України від 28 вересня 2015 року №3055-о призначено в порядку переведення Коляду Станіслава Євгенійовича на посаду начальника Тальнівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Черкаській області.

Коляда

Коляда

Накази підписав Голова Державної фіскальної служби України Р.М.Насіров.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ДПІ у Черкаській області #начальники ДПІ у Черкаській області
Оголошення
live comments feed...