• Головна
  • Під одним з будинків на Чайковського розкинулася міні-траса (ВІДЕО)
08:53, 2 жовтня 2015 р.

Під одним з будинків на Чайковського розкинулася міні-траса (ВІДЕО)

Замість подвір’я – проїжджа частина. Під одним з будинків на Чайковського  розкинулася міні-траса. Через двір курсують авто до всіх сусідніх будинків. Усе – через розбиту дорогу побіля тих. Місцеві оббили вже всі пороги. У відповідь – лише обіцянки

 У цьому дворі щодень нове видовище. Замість спального району тут уже давно міні-автодром. Дорога між сусідніми будинками настільки розбита, що їхні мешканці курсують цією. Швидкість у дворі знижують не завжди, переповідають місцеві.

Світлана Савенко, мешканка 44-го будинку по вул. Чайковського:  "Эта дорога для двора. Для людей, для детей. Мы не можем спокойно мусор вынести, чтобы не быть сбитыми, мы не можем детей спокойно выпустить на улицу, чтобы их машина не сбила. В основном, у нас живут пенсионеры, человек идет с палочкой, с головокружением. Он может тут же тебе повернуться и упасть. Вот Миша с палкой ходит. Что, он может пойти, чтобы его не сбила машина?"

Кілька років тому сусідку Катерини збили просто під під’їздом. Із того часу мешканці будинку оббили не одні владні пороги. Насамперед, шукали допомоги в депутата з округу. Та, кажуть, марно.

Катерина Форостян, 44-го будинку по вул. Чайковського: "Я ходила до нього місяць на прийом. Тиждень у тиждень. По четвергах він приймає. Він підписав 16.04.14. Принесли вони мені і на цьому кінець. Я потім телефонувала на 1505 із сусідкою. Вони сказали: передадуть – і нічого нема"

Кілька місяців тому міжбудинкове покриття таки полатали. Щоправда, осколом. Місцеві переповідають: тоді депутат з округу пообіцяв кращого ремонту. Та віз і нині там. Знавці політичних справ кажуть: такі жданики завжди марні.

Сергій Варич, політичний оглядач: "Можна було б подумати в законодавстві над тим, щоб обирати, наприклад, керівника ЖЕКу. І тоді при цих виборах буде логічною обіцянка зробити щось. Депутат за своїми повноваженнями не здатен щось зробити. Це непрямий підкуп. Це фактично хабар, який багато кандидатів дають під час виборів, і потім більшість із них забувають про те, що вони обіцяли"

У профільному департаменті за ремонт під’їзду до сусідніх із цим будинках теж не беруться. Бо, кажуть, це не їхня компетенція.

Сергій Отрешко, начальник управління вуличної інфраструктури: "Кожен мешканець, сплачуючи квартплату, сплачує і за утримання прибудинкової території, у яку входить і асфальтування прибудинкової території. Тобто міська влада за рахунок бюджетних коштів всієї громади не має права ті проїзди, які на земельній ділянці, що відведена під СУБ"

Отримати відповіді від СУБу нам так і не вдалося. Через, пояснюють, "тотальний брак часу комунальників". Тим часом мешканці будинку під міні-автодромом обіцяють діяти радикальніше.

Мешканці будинку: "Будем перекрывать дорогу. Учтем требования спецтранспорта, но сделаем так, чтобы этот двор у нас был не проезжий, а жилой. Именно для людей" 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...