
16:47, 1 жовтня 2015 р.
Стела Небесної сотні не витримала сонця (ФОТО)
Інтерактивна стела Небесної сотні, яку встановили минулого року на Соборній площі, зламалась. Про це у Facebook повідомила представник ГО "За процвітання Черкащини" Тетяна Єщенко.
"Монітор згорів від серпневої спеки. Зараз спеціалісти мають оцінити масштаб поломки і дадуть висновок, чи підлягає ремонту", – відреагувала на критику містян Єщенко.
Нині ж стела стоїть порожньою із середини.
Нагадаємо, раніше на ній транслювалась інформація про полеглих АТОвців та майданівців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Відпочинок у Києві та області: пляжі, басейни, активний відпочинок 2026
Партнерський спецпроєкт
11:00
18 червня
ТОП новини
Оголошення
11:58, 13 червня
2
10:23, 16 червня
00:03, 14 червня
4