• Головна
  • Черкаські перевізники не мають за що возити АТОвців
13:06, 30 вересня 2015 р.

Черкаські перевізники не мають за що возити АТОвців

Держава заборгувала перевізникам майже 9 з половиною мільйонів гривень за надані пільговикам послуги. У Мінфіні ситуацію не коментують і прогнозів не дають. А в обласному бюджеті коштів на це не заклали і резервів не мають. Обговорити ситуацію обласні владці та перевізники зібралися за круглим столом.

Найбільше скарг на якість перевезення та його дороговизну від учасників антитерористичної операції надходить із Драбівського, Кам’янського та Чигиринського районів. Не краща ситууація і в Шполянському, Уманському та Тальнівському районі. Тамтешні перевізники, мовляв, відмовляються возити АТОвців безкоштовно.

У свою чергу перевізники жаліються на брак фінансування.

– Скоро настане такий день, коли нам нема чого буде залити у баки. Отак стоятимемо і кліпатимемо один на одного, – говорить представник від перевізників Петро Жигайло. Пільги на перевезення втратили і члени сімей загиблих бійців. Безкоштовно користуватися громадським транспортом можуть лише батьки військовиків. Самі ж АТОвці, допоки не отримають відповідного статусу, пільг також не мають

Черкаські перевізники не мають за що возити АТОвців, фото-1

– Ми повинні на 100% забезпечити бійців пільгами – це для нас справа честі, – говорить заступник голови ОДА Юрій Сас. – Їх, насправді, не так і багато, до двох тисяч на всю область.

От тільки як вирішити фінансову строну проблеми, жодна зі сторін не знає. Всі сподівання тільки на Мінфін, а він вперто мовчить. Тому Юрій Сас попросив перевізників принаймні провести бесіди із персоналом, щоб ті до бійців ставилися толерантно, із правильним розумінням до їхнього психологічного стану.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#перевізники #ато
Оголошення
live comments feed...