• Головна
  • Черкаський міськвиконком – найбільш непублічний в Украіні, – експерт “Опори”
12:14, 30 вересня 2015 р.

Черкаський міськвиконком – найбільш непублічний в Украіні, – експерт “Опори”

Експерт громадянської мережі “Опора” Микола Макуха оприлюднив результати щорічних  досліджень рівня публічності органів місцевого самоврядування.

За словами спеціаліста, подібні дослідження здійснюються вже третій рік поспіль і мають на меті показати, як змінюється ситуація в місті порівняно з минулими роками та порівняно з іншими містами.

“Першого разу Черкаси втрапили в категорію непублічних міст, це був 2013 рік, в наступному році зайняли перед останнє місце, а в 2015 піднялися на 5 знизу місце. У цьому році Черкасах додали 10 відсотків до свого індексу публічності. Тим не менш ми знаходимося на низькому рівні публічності, але принаймні вийшли з рівня непублічності. Правда, жодного міста на рівні непублічності немає”, – говорить Микола Макуха.

Аналізуючи міську владу, експерт повідомив, що міський голова та депутатський корпус дещо додали у рівні публічності, міський виконавчий орган зайняв почесне останнє місце у всеукраїнському рейтингу. “Виконавчий комітет Черкас – найбільш непублічний в Украіні”, – констатує експерт.

– Два роки вони вже отримують наші звіти з конкретними рекомендаціями”. Для довідки зазначимо,  що індекс публічності – це методологія вимірювання взаємодії органів місцевого самоврядування з громадянами, що був розроблений  і реалізовується львівським осередком громадянської мережі “Опора”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#вибори #рада #міська рада #ода
Оголошення
live comments feed...