• Головна
  • Заяву на одруження можна тепер подати онлайн
11:12, 30 вересня 2015 р.

Заяву на одруження можна тепер подати онлайн

Черкащани відтепер можуть подати заяву на реєстрацію шлюбу через мережу Інтернет.

Як повідомили vikka.ua  у прес-службі Черкаської ОДА, таке нововведення запроваджено із липня 2015 року відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 червня 2015 року № 669-р "Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації актів цивільного стану".

"Проект надає можливість громадянам подати необхідні заяви про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також отримати консультацію в режимі он-лайн через веб-портал "Звернення у сфері державної реєстрації актів цивільного стану", який розміщено на головній сторінці сайту Міністерства юстиції України", – зауважує начальник Управління державної реєстрації в Черкаській області Нона Корж.

На сьогодні до зазначеного проекту залучено 107 відділів державної реєстрації актів цивільного стану по всій території України. У Черкаській області діють два найбільші відділи державної реєстрації актів цивільного стану Черкаської області – відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Умані та відділ державної реєстрації актів цивільного стану по місту Черкаси.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#весілля #заява #онлайн
Оголошення
live comments feed...