• Головна
  • Черкаському театру перерахували кошти з Німеччини
19:18, 29 вересня 2015 р.

Черкаському театру перерахували кошти з Німеччини

На рахунок благодійного фонду "Черкаський театр" перерахували кошти навіть із Німеччини. Про це повідомив актор театру Олександр Гуменний у Facebook.

За словами керівника фонду, чоловік на ім'я Хельмар Шульц із Німеччини переказав на рахунок фонду кошти у розмірі 800 гривень. Сам же німець захоплюється українською культурою та театром.

"Сьогодні вранці мені було повідомлено про переказ на рахунок Фонду у розмірі 800 гривень (інформація підтверджена). Ці гроші, у відповідному еквіваленті, прибули з Німеччиги (Heiligenhaus, Nordrhein-Westfalen, Germany) від Хельмара Шульца (Helmar Schulz), який не є якимось бізнесменом чи меценатом, а є звичайною людиною з великим серцем, яка захоплюється українською культурою цілком і українським театром зокрема та й взагалі Україною", –  зауважує Олександр Гуменний.

За словами Олександра Гуменного, також перерахував пожертву і сам Сергій Проскурня. Колишній в. о. художнього керівника черкаського театру залишив при звільнені касиру театру 548 грн. для подальшої їх передачі Благодійному Фонду.

Нагадаємо, 1 липня горів обласний музично-драматичний театр ім. Тараса Шевченка. На сьогодні театрали збирають кошти на відновлення театру.

Банківські реквізити фонду:

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #кримінал #світло #директор #збори #колектив
Оголошення
live comments feed...