• Головна
  • Як на Черкащині пройде ЗНО та ДПА у 2016 році
17:10, 29 вересня 2015 р.

Як на Черкащині пройде ЗНО та ДПА у 2016 році

Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час брифінгу у Будинку уряду розповів про те, що Міністерство освіти і науки вже розпочало підготовку до проведення зовнішнього незалежного тестування у 2016 році, і повідомив, що відомство вже визначилось з кандидатурою на посаду директора Українського центру оцінювання якості освіти.

Керівником центру буде призначено Вадима Карандія. До вересня 2014 року він вже працював в УЦОЯО першим заступником директора. Останній рік очолював державне підприємство “Інфоресурс”.

Міністр розповів, що під час проведення наради з новим керівником Центру, було прийнято рішення набрати нових ІТ-спеціалістів і придбати нову техніку.

“Вадим Карандій скоро буде приступати до роботи і я думаю, що тут все буде гаразд. Можливо нам доведеться замовити нові тести, я цілком це допускаю”, – сказав Квіт.

Також міністр повідомив, що ще не розпочиналась підготовка нових тестів для зовнішнього незалежного оцінювання .

Відповідно до наказу МОН, у 2016 році одинадцятикласники пройдуть державну підсумкову атестацію у формі ЗНО.

З 16 по 30 травня 2016 року випускники складуть іспити з трьох предметів: української та іноземної мов, та математики або історії (за вибором випускника).

Ще у 2016 році планують долучити  до системи ЗНО новий тест, що буде визначати загальні знання абітурієнтів. Результати ТЗНК будуть зараховуватися абітурієнтам, які закінчили школу ще до 2011 року, також постраждалим учасникам Революції Гідності, які отримали інвалідність, військовослужбовцям, демобілізованим із зони проведення антитерористичної операції.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ЗНО #ДПА #екзамени #іспити
Оголошення
live comments feed...