• Головна
  • Серцева захворюваність серед черкасців зросла в рази
14:39, 29 вересня 2015 р.

Серцева захворюваність серед черкасців зросла в рази

З 21 до 24 вересня в поліклініках міста Черкаси при підтримці Департаменту охорони здоров’я та медичних послуг ЧМР тривала акція до Всесвітнього дня серця та ряд заходів з метою підвищення обізнаності населення про хвороби серця, профілактики та раннього виявлення гіпертонічної хвороби

Безкоштовно вимірювали артеріальний тиск громадянам в супермаркетах, аптеках міста, центрах соціального захисту населення та інших місцях. Пацієнтам з підвищеним артеріальним тиском рекомендували звернутись до сімейного лікаря або дільничного терапевта за місцем проживання з метою встановлення діагнозу та корекції лікування виявленого захворювання.

Медичні працівники поліклінік проводили бесіди, роздавали пам'ятки населенню з рекомендаціями щодо профілактики серцево-судинних захворювань, в т.ч. гіпертонічної хвороби та інфарктів. 

За даними ВООЗ, на сьогодні серцево-судинні захворювання (ССЗ) посідають перше місце серед всіх причин смертності в світі. На їх долю припадає 30% всіх смертей. Ця тенденція характерна для всіх країн світу, але є найбільш актуальною в країнах з низьким та середнім рівнем доходів (у цих країнах проживають 80% всіх хворих на ССЗ). Україна очолює цей список! В нашій країні на захворювання серця та судин страждають 58,4% населення, а це 26,5 млн. осіб! Особливо трагічним є почастішання інвалідизації та передчасної смерті людей молодого працездатного віку. У Черкасах за останні три роки захворюваність на гіпертонічну хворобу зросла в 1,5 рази, інфаркт міокарда – в 3 рази.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#хвороби
Оголошення
live comments feed...