У Черкасах змагались Робіни Гуди (ВІДЕО)

Робін Гуди з усього регіону цілили у черкаські мішені. Кубок області зі стрільби із лука зібрав у Черкасах найвлучніших спортсменів. За перемогу лучники боролися три дні. 

І так вже третій день. Саме стільки триває у Черкасах Кубок області зі стрільби з луку. За перемогу борються лучники з усього регіону. А це близько сотні спортсменів.

Про лук 13-річний Данило знає все. Хлопець з ним майже цілодобово. На обласній першості – серед лідерів. Все, каже, бо має чітку ціль.

Данило Піскун, лучник: "У нас максимум можна стріляти триста. Останній раз я настріляв 240. Для себе я зараз ставлю ціль – 250. Потрібна витримка, цілеспрямованість та віра в себе"

Не гірший результат демонструє й черкащанка Христина. На цих змаганнях вона краща серед десятирічних. Своїм успіхом дівчина завдячує дисципліні.

Христина Мельник, лучниця: "Тримати правильно руки, треба ремінець застібнути, щоб не впав лук. Стрілу зарядити. Ні в якому разі не можна стріляти без стріли. Потрібно мати правильну техніку, займатися, трудитися"

А от 10-річний Назар став першим серед юнаків. Хлопець взявся за лук три роки тому. Відтоді здобув чимало перемог. Нині мітить у збірну.

Назар Дігтяренко, лучник: "Готувався до цих змагань тиждень. Я поставив собі ціль, щоб виграти всі змагання. Спочатку стати чемпіоном України, а потім вже -  Європи"

Борються спортсмени не лише за "снайперське" золото. На кону – місце у збірній області. Потому – всеукраїнська першість, кажуть організатори. Переможців обирають за чіткою системою.

Наталія Калініченко, головна суддя змагань: "Критерій тільки один – потрапляти в десятку. Хто попадає в десятку, той виграє. Діти зроблять 30 пострілів, за сумую місць розподіляться в таблиці і і після того вони будуть стріляти дуелі"

Найбільше нагород у активі черкаських спортсменів.  За ними лучники з Золотоноші та Христинівки. Вони й сформують збірну області. Вже за тиждень вона "відстрілюватиметься" на Кубку України в Новій Каховці. 

ВІККА
лук стріли змагання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии