За тиждень на ГКІ захворів 61 житель Черкащини

За результатами щотижневого моніторингу інфекційної захворюваності на гострі кишкові інфекції з 19 до 25 вересня 2015 року в області зареєстровано 61 випадок захворювань на гострі кишкові інфекції (ГКІ). Про це «Новій Добі»повідомили в Державній санепідемслужбі Черкаської області. 

Зокрема, у м. Черкаси зареєстровано 21 випадок, м. Умань – 6, Уманському районі – 6, м. Сміла – 4, Драбівському, Смілянському та Катеринопільському районах – по 3 випадки, Городищенському, Жашківському, Золотоніському, Кам’янському районах – по 2 випадки. У м. Ватутіне, Звенигородському, Лисянському, Маньківському, Черкаському, Чигиринському, Шполянському районах зареєстровані поодинокі випадки захворювань на ГКІ. На 6 адміністративних територіях гострі кишкові інфекції не реєструвались.

Серед захворювань на ГКІ кількість гастроентероколітів встановленої етіології становить 26 випадків, зокрема сальмонельозу – 18 випадків. Також зареєстровано 14 випадків гастроентеритів невстановленої етіології, 3 випадки вірусного гепатиту А. Не реєструвались захворювання на ротавірусну інфекцію, шигельоз (дизентерію).

У вогнищах проведений комплекс необхідних заходів, зокрема обстеження контактних осіб, лабораторні дослідження питної води, харчових продуктів, змивів.

захворювання інфекції черкаси лікарні
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии