09:32, 24 вересня 2015 р.

Яценюк попередив Ткаченка

Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк пропонує оголосити догану чотирьом керівникам обласних державних адміністрацій за саботаж підключення до реєстрів Міністерства юстиції.

Як повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна“, на виїзному засіданні Кабінету Міністрів у Полтаві міністр юстиції Павло Петренко повідомив, що органи місцевої влади саботують підключення до реєстрів бізнесу та нерухомості. Так, за його словами, до реєстру нерухомості підключилися 6% райадміністрацій – 33 із 486, а до реєстру бізнесу підключилося 8% райадміністрацій – 45.

“Це означає, що з 1 жовтня у більшості цих державних місцевих органів знову вимагатимуть в українців довідки та витяги. Я хотів би запропонувати, щоб на той час жоден із чиновників не мав права висувати такі вимоги українцям”, – зазначив Павло Петрено.

Міністр юстиції наголосив, що є низка областей, в яких жодна з районних адміністрацій не підключилася до реєстрів.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк відповів на таку інформацію: “Я пропоную… перед останнім шансом оголосити догану і попередження. Пропоную чотирьом керівникам обласних державних адміністрацій – Рівненської, Хмельницької, Запорізької та Чернівецької – оголосити догану відповідно до законів України про Кабінет Міністрів і про місцеві держадміністрації”. Керівникам Волинської,Черкаської (Юрій Ткаченко – голова Черкаської ОДА , – ред.), Миколаївської, Херсонської та Сумської обладміністрацій він запропонував винести попередження.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...