Де здати аналізи дитині?

Який у вас малюк? Зовсім маленький або вже "дитсадівський"? Та навіть якщо школяр, здати аналізи - ціла епопея. Чи не так? Причому, нічого не діє на дитину - ні Робот-трансформер, ні Людина-Павук - результат медичних "маніпуляцій" завжди однаковий, - сльози і образа на батьків. Вам це знайомо?

ЯК ПІДГОТУВАТИ ДИТИНУ, ЩОБ ЗДАТИ АНАЛІЗ БЕЗ СТРЕСУ?

Безумовно, до здачі аналізів ви повинні свою дитину підготувати. Історії про невинних "комариків", хоробрих мушкетерів або терплячих дюймовочок - звичайно, варіант, але спрацьовує далеко не з кожним. Спробуйте мовою казок. Наприклад - "Айболить". Тільки ні в якому разі не дійте шляхом обману. Не варто говорити, що йдете в цирк і повертати в лабораторію. Дитина
просто, втратить до вас довіру і ще дуже довго буде пам'ятати ваш підступний "креатив".
Спробуйте доступно пояснити малюкові, навіщо йому необхідно здати аналізи і що з ним станеться в лабораторії. Дійте наочно. Влаштуйте вдома міні-лабораторію. Пробірки, іграшкові шприци, флакончики з-під ліків. М'які іграшки в якості пацієнтів. Нехай дитина відчує себе експертом в медицині.

ДЕ ЗДАТИ АНАЛІЗИ? ДЕ ДИТИНІ ПРИДІЛЯТЬ МАКСИМУМ УВАГИ?

Індивідуальний підхід до кожного пацієнта - головне правило для співробітників лабораторії ІНВІТРО. Медичний офіс ІНВІТРО по домашньому затишний і комфортний. Перше, що можна помітити - це величезний екран з мультиками. Поки батьки заповнюють бланки, необхідні для реєстрації, дитина вже з улюбленими мультяшними героями. Є в ІНВІТРО і дитячий куточок. Тут і пазли, і розмальовки. А створити мальовничі шедеври для юного художника - справа п'яти хвилин.

А медсестра з посмішкою всього на кілька хвилин відверне дитину від мольберта ... і необхідні маніпуляції позаду. Медсестра в ІНВІТРО - це досвідчений медичний працівник, яка вміє "заговорити" і "відволікти" навіть самого завзятого капризулю.

Кожна дитина після здачі аналізів отримує приємні подарунки: повітряну кульку і цукерку (якщо дитині можна солодке).

Обирайте для своїх дітей найкраще! Приходьте в лабораторію ІНВІТРО - тут дітям дарують турботу!

Зверніть увагу, що зараз в Інвітро діє програма низьких цін!

Медичні офіси ІНВІТРО в Черкасах:

бул. Шевченка, 241,
вул. 30-річчя Перемоги, 22 (дитячий куточок, розмальовки та екран з мультфільмами)

Де здати аналізи дитині?, фото-1
г.Черкассы, ул. 30-летия Победы, 22
г.Черкассы, ул. 30-летия Победы, 22
г.Черкассы, бул.Т.Шевченко, 241
г.Черкассы, бул.Т.Шевченко, 241
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі