• Головна
  • В Черкасах обговорили проблеми реформування судової системи
08:07, 23 вересня 2015 р.

В Черкасах обговорили проблеми реформування судової системи

Круглий стіл на тему «Стратегічні питання реформування судової гілки влади в Україні» днями відбувся в прес-центрі Східноєвропейського університету економіки і менеджменту за участі доктора юридичних наук, професора Василя Костицького, представників суддівського корпусу, судової адміністрації, обласного управління юстиції, правників України та громадських організацій.  Про це повідомили в Громадській спілці «Агенція підтримки підприємництва та інвестицій».

Учасниками круглого столу було обговорено низку питань пов’язаних з катастрофічним падінням довіри суспільства до суду та відсутністю дієвого контролю громади за призначенням суддів. В ході обговорень присутніми були запропоновані можливі шляхи для створення дійсно справедливого суду в Україні.

На превеликий жаль, попри активність громадськості у цьому заході судді міста Черкаси пасивно віднеслись до цього заходу. Даються взнаки роки роботи за старими правилами. Так, з поміж півтора десятків суддів Господарського суду Черкаської області (голова суду – Вікторія Потапенко) та двадцяти суддів окружного адміністративного суду Черкаської області (голова суду – Василь Коваленко) жоден з суддів не відвідав цей захід. Тому найближчим часом громадськість поцікавиться про причини такої безвідповідальності та небажання змінюватись на краще!

Агенція висловлює подяку Василю Костицькому за те, що знайшов час приїхати до Черкас та провести такий важливий на часі реформування судової системи захід, а також заступнику голови Апеляційного суду Черкаської області Віктору Єльцову, який під час доповів присутнім про проблеми та завдання на місцевому рівні, які є нагальними та потребують вирішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#судова система #суд #круглий стіл
Оголошення
live comments feed...