• Головна
  • Школярі зібрали кількасот кілограмів овочів для фронту
20:05, 22 вересня 2015 р.

Школярі зібрали кількасот кілограмів овочів для фронту

14 мішків овочів та 14 коробок засобів гігієни зібрали учні, їх батьки та вчителі черкаської школи №20. А черкаські автомайданівці доставили на фронт такі цінні для наших військових продукти та речі.

- Ця школа систематично підтримує наших хлопців у АТО, - констатує голова «Автомайдану-Черкаси» Сергій Яковенко. - Вони уже не раз збирали речі та продукти для наших воїнів. Хочу зазначити, що до збору необхідних речей для фронту долучилися і відвідувачі магазину «Делікат», у якому стоять наші корзини та скринька у вигляді артилерійської гільзи для збору допомоги. По дорозі до наших підопічних артилеристів ми вирішили також відвідати один із підрозділів легендарної 72-ї механізованої бригади, у якій колись і я проходив військову службу. Дуже зворушливим був момент, коли під час передачі гуманітарки з’ясувалося, що один із розвідників цього підрозділу – випускник саме 20-ї школи…

Зі своєї поїздки ми привезли щирі слова подяки вчителям цієї школи, які виховали справжнього патріота і захисника Вітчизни, а школярикам – сухпаї, аби вони могли відчути смак справжньої солдатської їжі, а також - підписаний їм прапор Автомайдану від 72-ї бригади. Вражає те, що у 20-й школі навчаються 272 так звані категорійні дитини (малозабезпечені, сироти тощо), які завжди у першу чергу відгукуються на допомогу військовослужбовцям!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#школярі #допомога #АТО #автомайдан
Оголошення
live comments feed...