Черкаси встановили рекорд за кількість поданих анкет у патрульну поліцію

Завершився перший день прийому анкет до поліції Черкас. Наше місто встановило новий рекорд. Станом на 16 годину в Черкасах подано 1336 анкет на службу в новій патрульній поліції. 

“Завжди знав, що в нашій області живуть свідомі, активні громадяни, які прагнуть змін, а про їхню кількість можна судити з першого дня прийому анкет в нову поліцію, і вона приємно вражає – лише за сьогоднішній день анкети подали 1618 кандидатів на 200 місць. Це абсолютний рекорд по Україні. Тож конкурс буде жорсткий та справедливий, до фіналу дійдуть справжні профі. Бажаю всім кандидатам успіхів. Новій поліції Черкас бути”, – написав начальник УМВС України в Черкаській області Владислав Пустовар у Facebook.

Нагадаємо, 21 вересня в Черкасах стартував набір в патрульну поліцію.

Цього дня у місто приїхав міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков. Обурені “свободівці” зустріли його гнівним пікетом. Водночас Аваков звинуватив “Свободу” у роботі на Кремль.

А черкащани, щоб потрапити до нової поліції вивчають Кримінальний кодекс та тренуються на стадіонах. Також до нашого міста планує перебратися київський поліцейський.

Водночас стало відомо, що черкаську поліцію очолить іногородній поліцейський. А “полісмени” почнуть патрулювати Черкаси в лютому.

Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии