Два дні екологічного тренінгу для свідомих та активних черкащан

3-4 жовтня 2015 року у Черкасах відбудеться тренінг в рамках всеукраїнського освітнього туру “Генерація Е 2.0”, який проводить команда Української молодіжної кліматичної асоціації.

Програма дводенного тренінгу створена для того, щоб допомогти людям втілити екологічні задуми у реальні ініціативи, залучити й активізувати зусилля своїх однодумців для захисту довкілля, раціонального користування енергоресурсами, попередження змін клімату.

Основні блоки тренінгу: загальна інформація про зміни клімату і можливості їхнього попередження, аспекти енергоефективності, робота над ідеєю та проектом, взаємодія у команді, необхідні навички та ресурси, планування, комунікації у проекті та робота із ЗМІ.

Учасником тренінгу можуть стати мешканці Черкас та області, незалежно від віку та освіти. Орієнтовна кількість учасників 15-20 осіб. Відбір здійснюється на основі анкетування. Анкета для участі доступна до 28 вересня (включно) за посиланням http://goo.gl/forms/9wHPs5qJHQ.

Тренінг відбудеться у коворкіну Talent Hub за адресою вул. Б. Вишневецього, 36/1, 3 поверх, 3-4 жовтня. Слідкувати за оновленнями та деталями події можна на сторінках у Фесбуці та Вконаткі.

Черкаси стануть четвертим з п’яти міст освітнього туру у 2015 році. За час дії проекту “Генерація Е” у тренінгах взяли участь понад 150 екологічних активістів з різних регіонів країни, вони вже реалізовують проекти на місцях.

промолодь Генерація Е екологічний тренінг Черкаси Talent Hub
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции
Комментарии