• Головна
  • Сергій Одарич: «Відеореєстратори в «швидких» дозволять скоротити час прибуття на виклик»
11:28, 19 вересня 2015 р.

Сергій Одарич: «Відеореєстратори в «швидких» дозволять скоротити час прибуття на виклик»

22 автівки швидкої допомоги цього літа оснастили відеореєстраторами. Їх встановлення зініціював міський голова Сергій Одарич. Усе заради того, аби скоротити час прибуття лікарів на виклик та водночас фіксувати порушників, які не поступаються дорогою «швидким». Таку новацію в Черкасах запровадили першими в Україні.

«Безумовно, той факт, що всі порушення фіксуються впливає на свідомість водіїв і вони таки пропускають машини швидкої допомоги. Та, на жаль, сьогодні ми не можемо озвучити чітку статистику й із упевненістю сказати, що встановлення відеореєстраторів на певну кількість хвилин скоротило час прибуття «швидких». Має пройти хоча б з півроку, щоб мати об’єктивні дані, – прокоментував місцеві нововведення Сергій Одарич у прямому ефірі телеканалу «NewsOne». – Поки чинне законодавство не дозволяє вважати запис порушень із реєстраторів остаточним доказом і накладати санкції на таких водіїв».

За його словами, нині відзняті з допомогою реєстраторів фрагменти з порушеннями правил дорожнього руху лікарі викладають в Інтернет. Це певною мірою теж впливає на недобросовісних водіїв.

«Сподіваюсь, що наступні зміни до законодавства зроблять записи з реєстраторів доказами й тоді ми зможемо притягнути до відповідальності порушників, – зауважив Сергій Олегович та додав, що автівки обладнали реєстраторами передовсім, аби покращити якість роботи швидкої медичної допомоги. – У цьому випадку мене більше цікавить життя людини й щоб «швидка», коли відлік іде на секунди, могла без перешкод дістатися до місця виклику чи за необхідності до стаціонару».

Окрім того, Черкаси були першим містом, в якому в 2008 році розпорядженням міського голови всі швидкі зобов’язали пересуватися містом із увімкненими маячками. Тоді, каже, це запровадили для того, щоб привчати водіїв поступатися дорогою.
 
 
Сергій Одарич: «Відеореєстратори в «швидких» дозволять скоротити час прибуття на виклик», фото-1
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#швидка #порушники #відеореєстратор
Оголошення
live comments feed...