У небі на Cмілянщині з’явилося знамення Чесного Животворного Хреста (ФОТОФАКТ)

Перед початком освячення храму селі Носачів над головами численних вірян у небі з’явилося знамення Чесного Животворного Хреста.

Про це повідомляють у Черкаській єпархії УПЦ.

Сьогодні перед початком уставного чину освячення новозбудованого храму на честь Різдва Пресвятої Богородиці у селі Носачів Смілянського району, коли Митрополит Черкаський і Канівський Софроній приймав вітання від сільської громади, у присутності великої кількості людей над їх головами сталося неймовірне видовище: у блакитному небі з’явилося знамення Чесного Животворного Хреста.

Цікаво, що воно утворилося не через так званий інверсний слід літаків, що пролітають над цією місцевістю, а саме нерукотворним чином, коли поодинокі хмаринки раптом утворили чітку конфігурацію Хреста, і до того ж не десь збоку, поодаль храму, а безпосередньо над ним, що дало можливість спостерігати за дивом усім присутнім і фіксувати його на камери й мобільні телефони.

Диво тривало кілька хвилин, після чого поступово зникло, небо стало абсолютно безхмарним і залишилося таким протягом усього часу, поки тривало святкове богослужіння.

хрест1
хрест1
хрест2
хрест2
Про все
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі