Це весь час нагадуватиме про горе, – мати загиблого АТОвця пояснила, чому була проти переіменування вулиці на честь сина

Сільрада Червоної Слободи без погодження з близькими переіменувала вулицю Радянську на честь загиблого в зоні АТО Іллі Іделя, стверджує Тетяна Ідель – мати Іллі. За її словами, вона  була проти переіменування вулиці на честь сина. Але не через погрози односельчан, а з власних міркувань.

Про це вона повідомила в коментарі “Про все”.

– Коли ще рік тому сільський голова говорив мені, що потрібно переіменувати вулицю на честь сина, то я була проти цього. Я не хотіла людям створювати неприємності через переіменування, адже після цієї процедури потрібно переоформлювати документи, витрачати на це кошти. Не хотілось, щоб тебе згадували в негативному світлі, і так стільки страждань зазнала. До того ж, я була проти, адже це весь час нагадує тобі про горе, яке сталося у родині. Це дуже боляче, – говорить Тетяна Василівна.

За її словами, ніхто з односельчан не давив на неї, а тим паче не погрожував проклясти сина, якщо вона не підпише звернення-протест проти перейменування.

– Це було моє рішення. Ніхто мені прокльонами не погрожував. Ви думаєте, у когось із людей повернувся б язик таке сказати? Не думаю, – зауважила жінка.

Нагадаємо, 14 вересня жителі вулиці Радянська написали звернення, в якому висловили свій протест проти перейменування.

Про все
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі