• Головна
  • У мерії очікують на перейменування 21 вулиці Черкас
15:42, 17 вересня 2015 р.

У мерії очікують на перейменування 21 вулиці Черкас

Начальник відділу громадянського суспільства ЧМР Олексій Дубовий повідомив кореспонденту vikka.ua, що на засіданні виконавчого комітету вже винесли питання про перейменування 21 вулиці, які були розглянуті на громадських слуханнях 30 липня. І на найближчих засіданнях міської ради депутати мають уже ухвалити рішення щодо зміни цих назв.

За словами члена Топонімічної комісії, "декомунізація" черкаських вулиць пригальмовується через питання перейменування їх на честь загиблих учасників антитерористичної операції. Як розповів кореспонденту vikka.ua Олексій Дубовий, родичі загиблих воїнів пропонують Топонімічній комісії перейменувати вулиці на їхню честь.

"Минулого тижня ми зібрали Топонімічну (комісію – vikka.ua), але ми поки що ніяких рішень не ухвалили через пропозицію родичів загиблих АТОвців. Вони пропонують вже зараз перейменувати вулиці на честь загиблих воїнів. Комісія поки що не ухвалює поспішних рішень, тому що у нас немає ні характеристик загиблих осіб, ні загального списку. Все ухвалюється зі слів родичів", –  розповів Олексій Дубовий.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Вулиці #перейменування #декомунізація
Оголошення
live comments feed...