• Головна
  • «Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали
14:15, 17 вересня 2015 р.

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали

З гаслами «Театр Шевченка — гаряча точка Черкас», «В центрі України театр Шевченка під загрозою знищення» та «Ми готові до театрального Майдану» прийшли під стіни Черкаської обласної ради працівники Черкаського обласного театру ім. Т. Шевченка.

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 1

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 1

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 2

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 2

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 3

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 3

За їхніми словами їм вже набридла бездіяльність, яка вже стає схожою на свідоме знищення театру.

 — Одні тільки обіцянки, жодних робіт не було зроблено, нас це вже допекло. Учора на загальних зборах колективу було вирішено, що далі так продовжуватися не може. Тому ми прийшли сюди і просто хочемо спитати, що буде робитися для театру. По факту у нас немає жодної акустичної колонки, ми не можемо виїхати кудись на гастролі. Бо якщо вони не були спалені, то їх залило водою, — обурюється актор театру Олександр Гуменний.

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 4

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали (фото) - фото 4

Було багато сказано, проте нічого не зроблено, зауважує колектив театру. Мова зокрема йшла і про автобус, яким театр зміг би виїжджати на гастролі, проте поки що це все слова.

Хоча заступник голови ОДА Віталій Коваль наголосив, що вище зазначений автобус буде виділений, окрім того для реалізації творчих здобутків працівникам театру запропоноване приміщення обласної Філармонії.

Також працівники театру вимагали звільнити художнього керівника Сергія Просурню, проте він сам виступив і заявив, що сьогодні ж напише заяву на звільнення та запропонував взяти з нього приклад і директору театру Володимиру Осипову. На що театрали відповіли, що вони просять навпаки повернути до роботи керівника театру, якого було відсторонено допоки слідчо-оперативна група не встановить основні причини пожежі в театрі та не назве всіх її винуватців. За їхніми словами його відсторонення загрожує повному занепаду театру.

А от Віталій Коваль у відповідь на прохання театралів нагадав, що за місяць до надзвичайної події Володимира Осипова, як і інших керівників обласних закладів культури, заслуховували на засіданні регіонального штабу і йому були зроблені відповідні доручення. Факт пожежі свідчить про ігнорування рекомендацій зі штабу.

«Ми готові до театрального майдану», — черкаські театрали, фото-5
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#театр #майдан #мітинг
Оголошення
live comments feed...