• Головна
  • “Пиши заяву і йди до біса”, – активісти вимагають звільнення головного дорожника області
16:34, 16 вересня 2015 р.

“Пиши заяву і йди до біса”, – активісти вимагають звільнення головного дорожника області

Конфлікт між трудовими колективами підприємств структури ДП «Облавтодор» та керівництвом Служби автомобільних доріг Черкаської області досяг апогею.

Автодорівці звинувачують начальника служби Андрія Мартинюка та його заступника Романа Швидкого у свідомому заганянні їхніх підприємств за межу виживання. У автодорівців не замовляють роботи, внаслідок чого підприємства не мають доходів. Протестувальники стверджують, що це веде до погіршення стану доріг в області.

Цього вівторка дорожники разом із депутатом облради Михайлом Мушієком та громадськими активістами прийшли у кабінет Андрія Мартинюка і вимагали негайно написати заяву на звільнення. Чиновнику красномовно підсунули папір і ручку.

— Ти бачиш, що люди не хочуть із тобою працювати? Тож пиши заяву і йди до біса!

Заступник начальника Роман Швидкий відкинув папір і ручку, заявивши, що ніякої заяви його шеф не писатиме, чим і викликав обурення загалу. Під схвальні вигуки зібрання один із активістів випхав Швидкого з кабінету Мартинюка. Вигнанець викликав міліцію, але правоохоронці, що прибули на місце, пересвідчились, що загрози життю начальника і його заступника немає, залишили кабінет.

Заяву Андрій Мартинюк не написав. Тож конфліктуючі сторони як до арбітра пішли до голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка.

— Нас не влаштовує те, що на Черкащині не ремонтують дороги. Я неодноразово звертався до керівництва галузі з пропозицією відсторонити від роботи Мартинюка. Бо це їхня компетенція, — наголосив Юрій Ткаченко.

— У нас два варіанти виходу. Або на радість Мартинюка і Швидкого самоліквідуватись, або у пошуку справедливості продовжувати битись лобом об двері високих кабінетів у Києві, — скрушно прокоментували автодорівці.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...