• Головна
  • У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади
09:41, 16 вересня 2015 р.

У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади

15 вересня у  Східноєвропейському університеті було проведено засідання круглого столу на тему  «Стратегічні питання реформування судової гілки влади в Україні».

У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади (фото) - фото 1

У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади (фото) - фото 1

Першою до слова було запрошено ректора Східноєвропейського університету Любов Шпак:«Наш університет є одним із провідних вищих навчальних закладів регіону в підготовці фахівців-юристів. Саме тому ми повністю підтримали ідею Асоціації українських правників провести обговорення проблем реформування судової влади України і запропонували наш зал для цього заходу. Ми завжди готові підтримувати ініціативи громадських організацій та органів державної влади, направлених на розбудову демократичної та правової держави».

У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади, фото-2

Професор Київського регіонального центру Національної академії правових наук України Василь Костицький відзначив, що наразі головне питання в тому як удосконалювати правосуддя, не обмежуючи права людини, відповідно розширивши доступ громадян до здійснення влади, а також питань щодо  представлення у суді державних інтересів.

«Ця реформа може боляче вдарити по декому з людей, але будемо виходити з того, що право є таким енергетичним згустком, який допомагає врівноважити загальне благо і особисті інтереси», – наголосив він.

У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади (фото) - фото 3

У Черкасах говорили про реформування судової гілки влади (фото) - фото 3

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#суд #система #судова система #реформа
Оголошення
live comments feed...