• Головна
  • Головного дорожника області намагались звільнити силовими методами
15:27, 15 вересня 2015 р.

Головного дорожника області намагались звільнити силовими методами

Сьогодні близько 9:00 до приміщення Служби автомобільних доріг області прийшли працівники Облавтодору спільно з головою профспілки Овчаренко Г. Ю., представники громадськості і воїни АТО із вимогою негайного звільнення начальника Служби Андрія Мартинюка та його заступника Романа Швидкого.

Близько 9-ї ранку фактично увірвалися до приміщення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на чолі з головним інженером ДП "Черкаський облавтодор" Анатолієм Вакуленком і головою обласної комісії з питань роботи галузі народного господарства Михайлом Мушієком, головою об’єднаної профспілкової організації працівників шляхових господарств Овчаренко Г. Ю. разом із начальниками філій ДП "Черкаського облавтодору", бійцями АТО, заступник голови Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Сас.

Необхідно зазначити, що директор ДП "Черкаський облавтодор" Олександр Северин знаходиться на лікарняному, а колектив не працює, саботує роботи з ліквідації ямковості і мітингує.

Ввівши в оману громадськість і патріотів воїнів АТО, працівники Облавтодору спільно з головою профспілки Овчаренко Г. Ю. вимагали негайного звільнення начальника Служби Андрія Мартинюка та його заступника Романа Швидкого. Намагалися навіть застосувати силові методи впливу. Начальник Служби запросив всіх до конструктивного діалогу, якого, на жаль, не вийшло. На підвищених нотах мітингарі звинувачували керівництво Служби у бездіяльності, неможливості працювати, і що найгірші дороги на Черкащині його вина, а також звинуватили начальника Служби в тому, що асфальт, який виготовляють самі ж мітингарі, навесні зійде разом із снігом.

Також, були запитання стосовно не виплати заробітної плати працівникам ДП "Черкаський облавтодор", хоча це запитання треба задати тим керівникам Облавтодору, які і підбурюють людей та громадськість. Мотивація протестуючих була в тому, що керівництво Служби не підписує форми і відповідно не приймає до оплати вже зроблені роботи.

Тож вкотре звертаємо увагу, що на ремонтні роботи, які були виконані без дотримання потрібних норм, або ж виконані з браком Служба коштів виділяти не буде, незважаючи на тиск з боку депутатів обласної ради, керівництва Облавтодору та його філій, керівництва Профспілкової організації і в подальшому всіляко протистоятиме "бракоробству" і марнотратству бюджетних коштів.

Крім того, наголошуємо, що начальник Служби Мартинюк А. Б. діє в межах та у спосіб визначеним чинним законодавством, тож не приймати до оплати роботи, які виконані з порушенням встановленого порядку є прямим обов’язком начальника Служби. Щодо не виплати заробітної плати працівникам Дочірнього підприємства "Черкаський облавтодор" повідомляємо, що станом на 15 вересня заборгованість Служби перед Облавтодором складає 2,6 млн. грн. за роботи, які виконані в серпні 2015 року. Чому допущена заборгованість по заробітній платі працівникам ДП "Черкаський облавтодор" за три останніх місяці, голова профспілки Овчаренко Г. Ю., депутат Михайло Мушієк разом з громадськістю мали б поцікавитись в директора підприємства Северина О. Ф. А може Овчаренко Г. Ю. з Мушієком вже поцікавились? То ж хай би розповіли громадськості і Службі автомобільних доріг у Черкаській області.

Повідомляє начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Мартинюк А. Б.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#дорожник #звільнення #дороги
Оголошення
live comments feed...