• Головна
  • Черкаси куплять 8 тролейбусів замість 15
12:35, 15 вересня 2015 р.

Черкаси куплять 8 тролейбусів замість 15

В результаті розкриття тендерних пропозицій стало відомо, що «азотівські» тролейбуси в цьому році ніхто не купить. Наразі серед конкурентів два підприємства – ТОВ «Київ-ЛАЗавтосервіс» (м. Київ) та «Автоскладальний завод «ПАТ «Автомобільна корпорація (м. Луцьк). Ціна столичного тролейбуса – 4,45 млн. грн., луцький «рогатий» коштує 4 млн. грн. Переможець стане відомий за місяць.

Навіщо купувати 8 тролейбусів за ціною 15-ти не може збагнути депутат міської ради від фракції ВО «Батьківщина» Роман Діскант. Він розповів, як у 2012 році міський голова ініціював придбання 15 тролейбусів ПАТ «Азот», але потім не зміг домовитись із керівництвом. В результаті місто не побачило ні грошей, ні тролейбусів. Тепер депутати знову спрямували на купівлю 8 нових транспортних одиниць 32 млн. грн. 

Черкаси куплять 8 тролейбусів замість 15 (фото) - фото 1

Черкаси куплять 8 тролейбусів замість 15 (фото) - фото 1

- У мене цілковите нерозуміння цієї ситуації. Була можливість купити тролейбуси в рамках програми державного співфінансування 50% на 50%. Інші міста, такі як Суми, Полтава увійшли у програму і отримали кошти, а Черкаси – ні. Ми кожного року спрямовуємо кошти на підтримку старого тролейбусного парку: на гуму, на зарплати тощо. Це як бездонна бочка, — зазначив Роман Володимирович.

Він переконаний, що розвиток електротранспорту – це перспективний напрямок. Для цього потрібно залучати приватні інвестиції до партнерства з державою. Тролейбуси – це екологічно чистий і місткий різновид транспорту.

За словами головного батьківщинівця міста, до вирішення цього питання потрібно підходити системно. Оскільки не скрізь можна прокласти тролейбусну сітку. Деінде доцільніше пускати автобуси, які, не повинні перетинатися на маршруті і змагатися один поперед одного за пасажира. На жаль, в розподілі маршрутів також присутні корупційні схеми.  

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тролейбуси #Тендер #Черкаси
Оголошення
live comments feed...