• Головна
  • Закордонні інвестори готові побудувати на березі Дніпра вантажний порт (ВІДЕО)
08:41, 15 вересня 2015 р.

Закордонні інвестори готові побудувати на березі Дніпра вантажний порт (ВІДЕО)

Вантажний порт у Червоній Слободі: бути чи не бути? Закордонні інвестори готові за власний кошт побудувати на березі Дніпра елеватор та порт для вантажних суден. Підприємці обіцяють вкласти у розвиток села не один мільйон гривень. Попри це у червонослобідській громаді розкол, далеко не всі хочуть жити по-сусідству із таким об’єктом.

Будівництво ініціює французька аграрна фірма ТОВ «Семтек-Інвест». Підприємці планують звести об’єкт щонайменше на 5 гектарах. Сільський голова Червоної Слободи – Микола Котко – показує проект майбутнього порту. Зауважує: якщо будівництво таки розпочнеться, інвестори обіцяють підтримати село, зокрема – узятися за ремонт доріг.  
 Про різні настрої громади села знають у Районній держадміністрації. Її керівник – Костянтин Омаргалієв каже: вантажному порту у Червоній Слободі бути. Адже майже 10 років тому був розроблений генеральний план забудови міста Черкаси та прилеглих територій. Згідно з документом 17 гектарів відведено для вантажного порту. Зараз знайшовся інвестор, який готовий реалізувати задумане.
Крапку у цьому питанні має поставити екологічна інспекція, яка підготує висновки щодо безпечності вантажного порту для населення і природи. Потому мають відбутись збори громади села. Люди, які проти будівництва. обіцяють: якщо інвестор та владці не звернуть уваги на їхню позицію, діятимуть радикальніше.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#порт #інфестори
Оголошення
live comments feed...