• Головна
  • Відтепер всі бажаючі можуть допомогти Черкаському драмтеатру (реквізити)
15:29, 11 вересня 2015 р.

Відтепер всі бажаючі можуть допомогти Черкаському драмтеатру (реквізити)

У Черкасах відкрили фонд допомоги Черкаському обласному академічному українському музично-драматичному театру імені Т.Г.Шевченка.

Про це повідомляє актор театру Олександр Гуменний, який очолив фонд.

“Але ж, я думаю, що всі прекрасно розуміють, що найважче все ще попереду. Відкрити фонд та рахунки, як виявилося – досить довга та кропітка робота, а наповнювати все це – робота ще важча. Нагадаю, що відкриття фонду – це було рішення загальних зборів колективу. Голова правління, члени правління та члени фонду – це те ж, люди, яких шляхом голосування було обрано саме колективом театру”, – пише Гуменний.

Члени правління фонду – Роман Бурлаков (провідний економіст театру), Наталія Вігран (заслужена артистка України), Світлана Москаленко (заслужена артистка України).

Члени фонду – Юрій Берлінський (народний артист України), Володимир Рушай (завідувач постановочною частиною театру), Олена Передрій (актриса), Олена Бєлкіна (заслужена артистка України), Наталія Мамалига (заслужена артистка України), Петро Голубченко (актор) та Олесь Павлютін (режисер-постановник)

Гривневі банківські реквізити фонду

Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»

Код ЄДРПОУ: 39938661

Рахунок отримувача: № 26003287821

Банк отримувача: АБ «УКРГАЗБАНК» МФО: 320478

Олександр Гуменний повідомляє, що незабаром у “Фейсбуці” буде створено відкриту групу Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр», до якої зможуть приєднатися всі бажаючі і, відповідно, на якій буде виноситися вся інформація стосовно благодійного фонду (надходження, витрати, напрямки і таке інше).

Нагадаємо, приміщення театру серйозно постраждало від пожежі 1 липня цього року. За висновками експертної комісії, вогонь завдав збитків на суму близько 81 мільйона гривень.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Черкаси
Оголошення
live comments feed...