• Головна
  • З території колишнього пивзавода незаконно скинули чорні смердючі стоки
11:51, 11 вересня 2015 р.

З території колишнього пивзавода незаконно скинули чорні смердючі стоки

У Черкасах на території колишнього пивзаводу водоканалівці знайшли підприємця, який учора незаконно скидав стоки невідомого походження у міську каналізаційну мережу. Стоки мали чорний колір, їдкий запах та +600 температури.

Як повідомили vikka.ua у прес-службі Водоканалу, речовину знайшли у грабельному резервуарі на головній каналізаційний насосній станції "Черкасиводоканалу" (ГКНС-1). Окрім того, невідомий склад цієї речовини вплинув на технологію очистки стоків на спорудах ПАТ "Азот", за що "Черкасиводоканалу" може загрожувати значний штраф.

Відкриваючи кожен каналізаційний колодязь від станції на просп. Хіміків, комунальники за напрямком руху стоків визначили, що речовина прямувала від вул. Громова.

"Пройшовши шлях від каналізації підприємства по вул. Громова до просп. Хіміків, незрозумілі стоки під впливом високого тиску потрапили у колектор, що по вул. Джаліля, та опинилися на головній каналізаційній станції "Черкасиводоканалу", – розповідає начальник цеху мереж водопостачання та водовідведення Василь Литвиненко. – Водночас, щоб знайти конкретного винуватця, ми перекривали усі несанкціоновані підключення, що ведуть на територію колишнього пивзаводу. Таких виявилось аж 6. Потрапити на територію підприємства-порушника не вдалося".

Уже сьогодні водоканалівці з’ясували, що забруднюючі речовини потрапили з врізки у мережу "Водоканалу" від двох підприємців-сусідів, які не мали навіть договору на скид стоків у міську каналізаційну мережу. У цеху мереж ВіВ наголошують, що незаконне підключення відімкнули, але ж невідома речовина уже потрапила в мережу. Натомість підприємці своєї провини не визнають, запевняючи, що шкідливих речовин у відходах їхнього виробництва немає.

Нині проводять лабораторний аналіз стоків, визначаючи їхній склад. Підприємцям загрожують штрафні санкції.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#стоки #сморід #пивзавод
Оголошення
live comments feed...