У Черкасах немає людини, яка знає, що вже отримала житлову субсидію, – Карась

Тарифи на тепло відображають об’єктивно стан справ по ринку і вартості газу. Так вважає екс-заступник міського голови Черкас, та екс-начальник “Черкаситеплокомуненерго” Павло Карась.

“Тарифи на тепло відображають об’єктивно стан справ по ринку і вартості вартості газу. Субсидіювання ціни газу закінчилось. Це відбулося раптово і обдномоментно”, – прокоментував “Дзвону” імовірність збільшення боргів черкащан за комуналку через суттєве зростання тарифу на газ та тепло Карась.

Він також наголосив, що розмови про дешевий український газ, яким користуються українці – чистий популізм.

“Газ в трубі – один. І у нього має бути одна ціна. Не повинно бути десять цін газу. Коли починають говорити про український газ, реверсний, російський, – це називається одним словом “популізм”. У газовій трубі є лише один газ – той, що в газовій трубі. І цих десяти вартостей газу і не повинно бути, адже тільки їх стане десять, буде хтось сидіти на цих потоках, і буде тотальна корупція. Ціна має бути одна. Просто український виробник газу має платити рентну плату за видобуток, ця рентна плата має йти в бюджет, і тим, хто не може заплатити по тарифах, повинна іти відповідна допомога з бюджету”, – переконаний Павло Карась.

Однак із цим, як наголошує Карась, найбільші проблеми.

“Задекларована загальна доступність житлових субсидій фактично провалена. Я спілкуюся з людьми. Люди в розпачі. Бо практично я не зустрічав у Черкасах людини , яка знає, що вже отримала житлову субсидію, ніхто не знає, чи в них ця субсидія є, в якому розмірі. Кабінет Міністрів, сказавши “А” і лібералізувавши ціну на газ, з іншого боку повністю провалив свою роботу щодо захисту найбільш соціально незахищених верств населення. І дійсно, це може призвести до певного соціального вибуху, якщо в найближчий місяць, що залишився до початку опалювального сезону, не буде проведено відповідну роботу”, – прогнозує Карась.

Дзвін
субсидії пільги комунальники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии