• Головна
  • Черкаський видавець везе на Форум у Львів три книги про АТО
13:17, 8 вересня 2015 р.

Черкаський видавець везе на Форум у Львів три книги про АТО

Черкаський видавець Олександр Третяков представить на Форумі видавців у Львові три книги, яких об’єднує одна тематика – це війна на Сході країни.

Перша книга вже досить відома серед черкащан – це книга Валерія Макеєва «100 днів полону». Інша книга – це книга Андрія Кравця «Генерал Момот: наш МІФ» і ще одна книга – це видання, яке упорядкував Сергій Могилко «Цитати Сходу».

Черкаський видавець везе на Форум у Львів три книги про АТО, фото-1

 

Черкаський видавець везе на Форум у Львів три книги про АТО, фото-2

  

– Три книги можна поєднувати в одну серію. Вони майже в одному форматі і всі розповідають про страшний час, в якому ми зараз живемо, – зазначив Олександр Третяков.

Для довідки

10 вересня розпочинається найгучніша літературна подія – України Форум видавців у Львові. Це 300 видавництв та книгорозповсюджувачів, десятки тисяч книжок і близько 400 подій у програмі Ярмарку. А також – 250 заходів у рамках 10. Міжнародного літературного фестивалю, у тому числі: Ніч поезії і музики NONSTOP, програма країни-почесного гостя Франції, гала-концерт 11. «Молодої Республіки Поетів» та багато іншого.

Головна локація 22 Форуму видавців у Львові – Палац мистецтв та подвір’я Палацу Потоцьких. Окрім цього – це ще 60 закладів у центрі Львова. Цьогорічна країна-гість: Франція. Фокусні теми: Культура vs. Пропаганда, Цінності.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#книжки #форум #Львів #АТО
Оголошення
live comments feed...