У власниці оскандалених алабаїв заберуть усіх «підопічних»

У Вікторії Лясової вилучать не лише тих алабаїв, що накинулись на жінку 15 квітня, а й решту собак. Таким є рішення суду, повідомила у коментарі кореспонденту vikka.ua начальник відділу центрального відділу ДВС Вікторія Павленко.

За її словами, суд уже розглянув два подання державних виконавців. Зокрема, суд дав дозвіл на примусове проникнення на територію двору.

Втім, продовжує вона, під час підготовки до виконання судового рішення стало відомо, що собаки живуть не в одному приміщенні, як зазначає суд, а в кількох. Тож зараз ДВС просить суд роз'яснити, щоб алабаїв можна було вилучити з усіх споруд, що там є. Поки що подання не було розглянуто, оскільки суддя, що веде цю справу, перебуває у відпустці.

Нагадаємо, 15 квітня поблизу Дитячого парку на 24-річну черкащанку накинулось п'ятеро алабаїв. Загалом власники утримають близько двох десятків таких алабаїв.

Адміністративне провадження міліція відкрила після нападу за ч.2 ст. 154 Кодексу про адміністративні правопорушення (порушення правил тримання котів і собак).

ТРК ВIККА
Черкаси
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции

Комментарии