• Головна
  • У Черкаський госпіталь допомога приходить навіть з Італії
10:18, 4 вересня 2015 р.

У Черкаський госпіталь допомога приходить навіть з Італії

За рік війни на Донбасі Черкаський обласний госпіталь для інвалідів ВВВ пролікував більше 400 солдатів АТО з міста й області. Для поранених атовців минулого року відкрили окреме відділення на 50 ліжок. Про це у коментарі «Прочерку» повідомив заступник головного лікаря з медичної частини Еліадій Кульчиковський.

- До нас надходять бійці безпосередньо з фронту або з інших госпіталів. Наприклад, у Дніпропетровську чи Києві його прооперували, а потім направили до нас. Ми не маємо хірургічного відділення. У нас терапевтичне та психологічне лікування, - говорить Еліадій Михайлович.

У госпіталі лікуються не тільки поранені солдати, але й ті, хто потребують реабілітації психологічної чи фізичної.

За словами Еліадія Кульчиковського, госпіталь забезпечений необхідними лікувальними засобами та обладнанням.

- До нас часто приходять представники сільських, районних рад, пересічні черкащанита жителі області і цікавляться, яка потрібна допомога, - наголошує лікар. - Одна жіночка прийшла, хотіла щось спекти солдатам. Ми сказали, що не треба пекти, а краще в заводській упаковці. Вона потім знов прийшла і принесла. Також приходили черкащани, які живуть в Італії. Прийшли, говорять: «Ось у нас є сто доларів, може купити необхідних ліків?». Ми сказали, що ліки не потрібні, а краще придбати апарат, у якому на той момент була потреба. Через деякий час приходить посилка з Італії. Це лише окремі випадки, а їх багато. І при цьому ніхто не піариться, навіть не називають своїх імен. А було, що деякі люди прийшли, принесли два костиля і говорять: «Зараз кореспонденти прийдуть, відзнімуть». Я говорю – ні, не треба нам такого».

Щоденно у військовому закладі лікується від 25 до 35 бійців. Дехто з них демобілізований, але є й ті, хто після лікування повернеться на фронт.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#госпіталь #ліки #допомога #італія #військові
Оголошення
live comments feed...