• Головна
  • «Черкасиводоканал» розшукує боржників
17:32, 3 вересня 2015 р.

«Черкасиводоканал» розшукує боржників

«Черкасиводоканал» активізував роботу із боржниками. На порядку денному – пошук підприємств та споживачів серед населення, які незаконно підключились до мереж водопостачання/водовідведення і не сплачують за воду та каналізацію.

Для цього на підприємстві створено Робочу групу із працівників інспекції для контролю водокористування та промислового водовідведення, служби обліку та реалізації води і стоків, а також цеху мереж водопостачання та водовідведення.

– Із початку пошуків нам вдалося інспектувати вже понад 200 приватних домоволодінь, – каже керівник Робочої групи Валерій Власюк, майстер цеху ВіВ. – Адже, зазвичай, саме приватний сектор «грішить» незаконними врізками до мереж чи несанкціонованим користуванням послуг. Водночас, ми проводимо інвентаризацію мереж «Водоканалу», точок водо розбору, уточнюємо ступінь благоустрою.

Основне завдання проведення такої пошукової роботи – зменшення обсягів втрат води. Через нераціональне та незаконне використання «Черкасиводоканал» зазнає значних збитків. Тому під час пошуків робоча група не тільки виявляє незаконні врізки, а й провадить роз’яснювальну роботу для споживачів щодо раціонального використання води спонукаючи містян до встановлення приладів обліку.

Роботу із виявлення незаконних врізок до мереж «Черкасиводоканалу» та несанкціонованого водокористування проводять із кінця серпня. Відтоді вже виявлено 5 порушників, що підключились до мереж водовідведення та 3 – до мереж водопостачання.

– Закликаємо споживачів вчасно реєструвати усі підключення до мереж водопостачання та водовідведення – це позбавить вас зайвих витрат на легалізацію цих послуг, – наголошує Валерій Власюк.

За інформацією КП «Черкасиводоканал»

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#водоканал #боржники #вода #комуналка
Оголошення
live comments feed...