• Головна
  • Школи та дитячі садки звільнено від сплати податків на нерухомість та на землю
11:29, 3 вересня 2015 р.

Школи та дитячі садки звільнено від сплати податків на нерухомість та на землю

Державна податкова інспекція у м. Черкасах інформує, що з 1 вересня 2015 року набрав чинності Закон України від 17.07.2015 р. № 654-VIII “Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для надання освітніх послуг дошкільними та загальноосвітніми навчальними закладами недержавної форми власності”.

Законом виключені з об’єктів оподаткування податком на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, будівлі дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів незалежно від форм власності та джерел фінансування, що використовуються для надання освітніх послуг.

Також вказані навчальні установи звільнено від сплати земельного податку. Поряд з цими освітніми закладами від сплати земельного податку звільнено заклади культури, науки, освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, фізичної культури та спорту, що повністю утримуються за рахунок коштів державного або місцевих бюджетів.

“Таким чином, починаючи з 1 вересня п.р. зазначені у Законі № 654-VIII заклади не повинні нараховувати та сплачувати до місцевого бюджету податок на нерухомість та земельний податок”, - зазначила заступник начальника ДПІ у м. Черкасах Анна Білик.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#податок на землю #податок на нерухоме майно #відмінне від земельної ділянки #налог на землю
Оголошення
live comments feed...