• Головна
  • З початку року 250 підприємців скористались правом на відпустку
11:44, 3 вересня 2015 р.

З початку року 250 підприємців скористались правом на відпустку

Протягом січня – серпня 2015 року майже 250 підприємців – платників єдиного податку скористались своїм правом на відпустку, з них у серпні таку заяву подали 25 спрощенців. Про це повідомив заступник нчальника Державної податкової інспекції у м. Черкасах Дмитро Таран.

Нагадуємо, що право на відпустку один раз на рік протягом одного календарного місяця мають фізичні особи-підприємці, платники єдиного податку 1 та 2 групи, які не використовують працю найманих осіб.

Відповідно до норм Податкового кодексу України, такі підприємці на період відпустки звільняються від сплати єдиного податку.

“Інформація про період щорічної відпустки подається до територіального органу ДФС у вигляді заяви у довільній формі. Хоча окремого терміну подання заяви щодо періоду щорічної відпустки, нормами Податкового кодексу України для таких платників не передбачено, але її необхідно подати до початку такої відпустки”, - наголосив Дмитро Таран.

Варто пам’ятати, що платники єдиного податку є ще й платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ). Чинним законодавством не передбачено пільг щодо його сплати на час відпустки. Отже, офіційно оформлена відпустка дає право спрощенцям 1 та 2 групи не платити єдиний податок за її період, але ЄСВ сплачувати необхідно.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#отпуск предпринимателя #відпустка підприємця #право на відпустку #право на отпуск
Оголошення
live comments feed...