• Головна
  • Черкаські підлітки залізли до колектору стічних вод
10:10, 2 вересня 2015 р.

Черкаські підлітки залізли до колектору стічних вод

У перший день навчального року рятувальникам довелось ганятися за групою підлітків, які вирішили по своєму відсвяткувати початок нового навчального року, – науковою експедицією черкаським колектором.
За словами випадкових свідків, по обіді, група підлітків із 8 хлопців віком від 13 до 15 років, через зливний отвір в районі вулиці Гагаріна, увійшли до міського колектору стічних вод. Попри застереження дорослих і заклик повернутися, діти не відреагували і зникли у темряві. 
Для пошуку дітей на місце події швидко прибули сили Управління ДСНС, черговий караул Другої пожежно-рятувальної частини та мобільно-оперативна група оперативного відділу. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДСНС України в Черкаській області.

Невеликий діаметр труби та загроза накопичення в ній небезпечних та отруйних газів вимагали від рятувальників оперативного реагування. 
Вивчивши карту прокладання колектору, з числа рятувальників було сформовано кілька груп, які із дихальними апаратами спустились через технічні колодязі вниз та рухаючись назустріч повинні були максимально швидко відшукати зниклих дітей.
На щастя, подія мала відносно швидкий та щасливий фінал. 

Черкаські підлітки залізли до колектору стічних вод

Пройшовши всередині труби у згорбленому стані понад кілометр, рятувальники врешті виявили попереду малолітніх шукачів пригод. Проте діти, ледве помітивши погоню, скориставшись відкритим на розвилці комунікацій люком, вилізли на поверхню і ще до того, як рятувальники піднялись на гору розбіглися дворами в районі вулиць Крилова-Гоголя. 
У зв’язку із цією подією Управління ДСНС звертається до усіх батьків. Із завершенням канікулярного періоду, діти ще не встигли психологічно адаптуватися до життєвих змін, як свідчить статистика, саме в цей період вони є найбільш вразливими до ситуативних та випадкових надзвичайних подій. Тому аби у подальшому зменшити ризик виникнення надзвичайних ситуацій за участі ваших дітей, ми просимо вас провести із ними відповідну роз’яснювальну та виховну роботу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#колектор #ремонт колектору
Оголошення
live comments feed...