Як вибрати зошити для школи: рекомендації від Розетки

Розпочався новий навчальний рік, а значить, багато батьків знову змушені витрачати час на закупівлю необхідних навчальних приладь. Про те, як грамотно підійти до закупівлі шкільних зошитів, розповіли в онлайн-магазині Rozetka.ua.

Звичайно, швидкість набору тексту перевищує швидкість письма. Вручну зручніше записувати інформацію, що містить текст, формули, малюнки. Хоча студенти, які віддають перевагу вести конспекти на ноутбуках, звикають швидко додавати замальовки, графіки, формули. Чому ж краще писати «від руки»?

Доведено, що записуючи матеріал уроку вручну, школярі краще його запам'ятовують і засвоюють. Запис нової інформації сприяє більш глибокому розумінню. Прочитавши короткий конспект, написаний своєю рукою, учень здатний згадати весь урок. Більше того, письмо розвиває пам'ять.

Для кожного шкільного віку є свої критерії вибору зошитів. Для першокласників вони повинні бути тонкими, краще на 12 аркушів. До старших класів товщина зошитів може зрости до 96 аркушів. Першокласнику знадобляться декілька штук, розмічених клітиною і косою лінією, з полями. Важливо звернути увагу на якість паперу. Вона повинна бути не надто тонкою, непрозорою, помірно гладкою. Щільність повинна становити не менше 55г/м2. Краще — від 60 до 80г/м2.

Занадто темний, жовтуватий або сірий папір не годиться. Рядки не будуть достатньо контрастними, і дитина буде напружувати зір. Кращий вибір — папір з білизною близько 80%. Розмітка повинна бути чіткою, без зайвої контрастності.

Багато вчителів наполягають на простій обкладинці. Але батькам часто важко втриматися, щоб не купити дитині зошит із яскравою обкладинкою. Барвисті картинки можуть відволікати учня. Компромісом стане кольорова обкладинка зі скромною ілюстрацією або абстрактним візерунком. Приклад такого дизайну можна побачити тутhttp://rozetka.com.ua/yes_674908/p3598090/.Непогано, якщо на зворотній стороні буде надрукований алфавіт або таблиця множення.

Висновки

Зошит для учня — робочий інструмент і сховище знань. Від його якості залежить комфортність процесу навчання. Писати на щільних, злегка шорстких аркушах буде легко і приємно. Це важливо для першокласників, які розвивають навички письма. Не менш важливий вибір обкладинокзошитів.Для першого класу краще віддати перевагу непомітним обкладинкам, із просторою областю для підпису.

В інтернет-магазині «Розетка» присутній широкий вибір різноманітних зошитів. Є можливість придбати їх наборами від 5 до 30 штук в упаковці. Швидко відшукати потрібний вид можна, вказавши параметри у фільтрі пошуку.

Повна версія публікації доступна на B2Blogger.com.Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі