• Головна
  • День Знань зеленокашкетники розпочали реформами (ВІДЕО)
09:32, 2 вересня 2015 р.

День Знань зеленокашкетники розпочали реформами (ВІДЕО)

День Знань святкували й зеленокашкетники. У Оршанецькому навчальному закладі відзначили початок реформування прикордонслужби.  "Нове обличчя кордону" саме так називається другий етапу пілотного проекту

Зеленокашкетниця Юля з Одещини також серед лав "Нового обличчя". Каже: для неї це шанс проявити себе. Вона та ще понад півсотні її колег уже готові до змін. Вони перші, хто реформує прикордонслужбу. За два місяці навчання "оновлені" військовослужбовці поїдуть охороняти повітряні кордони країни.

Юлія Павлова, прикордонник: "Тяжкий. Тому що справді було усе по-справедливості. Запитання, тести, здавали, фізкультуру, бігали, стрибали.  Усе здавали. Усе по-чесному було. Такого конкурсу, щоб по-чесному, то давно не було"

Ось у цих кабінетах буде навчатися нова зміна прикордонників. У комп’ютерах – встановлені бази даних із інформацією про тих, кому в’їзд у країну заборонено. За лектора - голова Держприкордонслужби.

Вадим Сімак, прикордонник: "Це навчальний пункт пропуску для повітряного сполучення. Проводиться ідентифікація особи. Тут у цій кабінці знаходиться контролер, якому вибивають дані паспортні дані особи"

А це зона митного контролю Тут перевірка документів у громадян проводиться, як у справжньому аеропорту. У Навчальному центрі військовослужбовців удосконалено навчатимуть захисту повітряних кордонів.

Олександр Островський, викладач Навчального центру: "Одним із питань, що презентується у проекті є вивчення захисник ознак та способів фальсифікації документів. Цих паспортних документів"

До нових прикордонників, каже головний прикордонник країни, висували обов’язкові вимоги: знання іноземних мов, моральна та фізична витривалість. Та, переповідають, орієнтувалися ще й на людяність. Бо тепер "зелені кашкети" будуть не лише захищати, а й допомагати. Цей проект, кажуть, то лише початок.

Віктор Назаренко, голова Держприкордонслужби України: "Це буде не один рік, бо треба мати відповідне забезпечення. Це буде розповсюджено на увесь кордон України, не лишена пункти пропуску. Пункти пропуску обличчя нашої держави. Прикордонник перший і останній, хто проводжає наших людей, але це буде і на суші, і на морі"

Після навчання прикордонники поїдуть нести службу в аеропорти "Жуляни" та "Гостомель". У перспективі "Бориспіль". Але вже незабаром стартує знову набір до лав прикордонників. Тоді кажуть: стати новим обличчям кордону зможуть усі охочі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#реформи #прикордонники #кордон
Оголошення
live comments feed...