• Головна
  • У місті відкрили особливу навчальну групу для особливих дітей (ВІДЕО)
07:54, 2 вересня 2015 р.

У місті відкрили особливу навчальну групу для особливих дітей (ВІДЕО)

Перший дзвоник лунав сьогодні й для особливих дітей. У місті створили спеціальну групу продовженого дня. Там малечею з вадами розвитку займатимуться педагоги, психологи та дефектологи

У 61-ого садочка – нове сусідство. Окремий вхід та кількасот квадратних метрів приміщення тепер належить цим особливим діткам. Для них тут відкрили денну групу. Перший дзвоник вони чують уперше.

У спеціальній групі виходжуватимуть із десяток особливих дітей. Для мами 9-річної Марійки це подвійне свято.

Підтримати свого старшого братика Дмитрика прийшов і Денис. Радіє за свого старшенького і батько. Тепер  його дитина  в надійних руках педагогів. Він же тепер матиме більше часу для підробітку.

Створити в місті групу денного перебування – то ініціатива батьків. Мама Лілія тут за активістку.

Лілія, активістка, мати особливої дитини: "Мы сможем развязать руки нашим мамам. Заняться своими мужьями и выйти на работу"

Пані Лілія клопотала і за приміщення, і за спонсорів. Чимало допоміг у добрій справі й депутат міськради – Олександр Згіблов. Малечі підсобив меблями – днями завезе особливим діткам шафи для перевдягання.

Олександр Згіблов, депутат міськради: "Я хотів би, щоб ви були відомими в нашому місті…Щоб вам допомагали всі. Місто, держава, прості люди. Щоб ми були відомі в допомозі.

У особливих вихованців – особливі методи виховання. Із дітьми тут працюватимуть педагоги та дефектологи. А ще тут робитимуть малим масажі та організують заняття з ЛФК.  

Валентина Шачена, вихователь: "Це для мене вперше такий досвід, але немає якогось страху. Я опираюсь на оптимізм батьків. Вони зробили велику справу.

У нових апартаментах ще доведеться певний час обживатись, кажуть батьки. Тут слід доробити ремонт, поміняти вікна та в цілому покращити умови перебування. Вдячні будуть і за будь-яку поміч небайдужих черкасців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День знань #програма
Оголошення
live comments feed...