Бронетанковий батальйон «Холодний Яр» отримав чорне знамено і відзнаки

У день річниці Іловайської трагедії Черкащина не обмежилася згадкою про загиблих: у зону АТО на зустріч з українськими бійцями, які нині захищають нашу державу, вирушили представники області.

Про це йдеться на сайті Всеукраїнської незалежної суспільно-громадської газети “Козацький край”.

Вже вранці у суботу, 29 серпня Маріупольський загін прикордонної охорони отримав передані з Черкас волонтерами «Нашого батальйону»  маскувальні сітки для катерів і берегових оборонних споруд.

Того ж дня у бронетанковому батальйоні «Холодний Яр», який структурно входить до полку «Азов», від імені голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка було вручено відзнаки «Холодний Яр». Відзнаку отримали комбат «Душман»,  командири взводів «Рамзес» і «Туман», командир танку «Шира», механік-водій «Трон» і навідник-оператор «Сват».

Під час боїв у секторі «М» ці воїни відзначилися стійкістю й успішним знищенням ворога. Танк, у якому були «Туман», «Трон» і «Сват», загорівся від прямого попадання ворожого ПТУРа, але продовжував битися – при цьому командир і механік продовжували бій, маючи поранення…  

Символізму нагородженню додало й урочисте вручення депутатом Верховної Ради Олегом Петренком (під час служби в «Азові» він мав позивний «Сіті») комбату танкістів «Азову» Ігору Княжанському (позивний «Душман») чорного холодноярського прапора з написом «Воля України – або смерть!» – такого ж, як той, під яким українці билися проти московських окупантів ще сотню років тому. Маленькі чорні прапорці було вручено і танковим екіпажам – з ними воїни «Азову» знову йтимуть у бій, як йшли повстанці, на честь яких їхній бронетанковий батальйон називається «Холодним Яром»…

Вчасно
Черкаси
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі