У Черкасах фінішував сезон пляжного футболу

"Миронівська птахофабрика" другий рік поспіль здобуває всі трофеї в обласному пляжному футболі!
Суперкубок Черкаської області
"Темна Конячка" - "Миронівська птахофабрика" 2 : 2 (1 : 2 пенальті)

Вдруге поспіль "Миронівську птахофабрику" нікому зупинити. Команда знову здобуває три трофеї й не знає собі рівних в області. І хоча в заключному матчі команда здобула не таку переконливу перемогу, втім результат закономірний.

Сам матч мав більш товариський характер. Попри суперкубок на кону, обидві команди грали не спішно та не особливо викладалися. "Миронівська птахофабрика" не дорахувалася кількох гравців, тоді як "Конячка" була увсезброєнні. Втім у першому таймі шансів у "блакитних" було вкрай мало. "Птахофабрика" завдяки удару від Ткаченка швидко вийшла вперед. Далі команда часто пробивала, а шансів біля воріт канівчан практично не виникало.
У Черкасах фінішував сезон пляжного футболу (фото) - фото 1

У другій 12-хвилинці черкасці поступово оговталися. Протягом періоду гравці тричі пробивали здалеку, але кожного разу Єрошова рятував каркас воріт. Втім на четвертий раз Олег Литвинов таки пробив кіпера суперників - удар з центра поля - 1 : 1. На цьому другий тайм і завершили, гравці "Миронівської" грали більше "на спущених", тому рідко пробивали по воротах.
У Черкасах фінішував сезон пляжного футболу (фото) - фото 2

Зібравшись у третьому таймі, команда знову сколихнула суперника низкою ударів, проте Ярослав Іщенко демонстрував якісну реакцію й рятував команду. Проте за менш ніж 5 хвилин до кінця "Птахофабрика" таки виходить вперед. Комбінація від Кота-Трандафілова завершується результативно. І здавалося, що вже команда з Канівщини відсвяткує перемогу, проте за 15 секунд до кінця Олександр Євтушевський дає надію команді. 2 : 2 і додаткові три хвилини. В екстратаймі ніщо не змінилося, тому на команди чекали пенальті.
Краще цю серію провели канівччачани. Павло Кіт та Євгеній Трандафілов свої моменти використали, а в "Конячки" окрім Артема Гаркавого забити гол ніхто не зумів. У підсумку 1 : 2 по пенальті й "Миронівська птахофабрика" здобуває черговий кубок.