• Головна
  • Топ-5 досягнень: у серпні Черкаси досягли висот відразу у кількох газулях (ВІДЕО)
15:10, 30 серпня 2015 р.

Топ-5 досягнень: у серпні Черкаси досягли висот відразу у кількох газулях (ВІДЕО)

Падіння зірок, осушення вулиць та новації в тролейбусах. У серпні Черкаси досягли висот відразу в кількох галузях. Наймасштабніші звершення "ВІККА-НОВИНИ" зібрали у черговому ТОП-5.

ДЕКОМУНІЗАЦІЯ

Будинок рад – без серпа і молота. У серпні з фасаду будівлі зникають символи комунізму.

Від серпів, молотів та п’ятикутних зірочок лишається тільки порожнє місце. Все – у межах нового закону про декомунізацію.

Валентина Коваленко, голова Черкаської обласної ради: "Державних символів на нашому будинку рад достатньо. І тому щось придумувати там замість комуністичних символів абсолютно не логічно і не потрібно."

Роботи завершують до Дня Незалежності. Державне свято зустрічає вже оновлений Будинок рад.

"СУХІ" ВИХІДНІ

Дощ – без потопу. У серпні черкасці нарешті дочекались зникнення калюжного озера у Південно-Західному районі. Вуличного осушення домоглись завдяки ремонту зливової каналізації у районі літака. Тепер, впевнені, дощові затоки жилому району не світять.

ПАТРІОТИЧНИЙ РЕКОРД

А на цих кадрах – рекордне досягнення серпня. Понад півтисячі містян сідають на ровери, вбираються у жовто-блакитні накидки і створюють найдовший рухомий прапор.

Серед учасників рекорду - і спортсмени зі стажем, і велосипедисти-новачки.

Всі разом черкасці встановлюють унікальний для України рекорд. Його відразу ж фіксують та заносять до української Книги Гінеса.

"ЗАВАЙФАЄНИЙ" ТРАНСПОРТ

Не просто тролейбус, а носій інтернету. На цих кадрах один із п’яти "оновлених" рогатих. У ньому тепер "літають" безкоштовні мегабайти.

До таких інтернет-новацій в тролейбусах вдались, аби привабити молодь. Якщо безкоштовний вай-фай подарує "рогатим" кількасот нових постійних пасажирів, інтернет-оновлення з’явиться і в інших тролейбусах міста.

ДІМ ДЛЯ МИСТЕЦТВА

Не обійшлось у серні і без мистецького досягнення. У самісінькому середмісті з’являється галерея народного мистецтва. Таку місцеві умільці чекали кілька років. Тепер усе найкрасивіше можуть зібрати під одним дахом.

Ольга Мартинова, голова Черкаської спілки майстрів народного мистецтва: "Хотілось зробити щось для людей. щоб люди могли якось відволіктись. щоб люди могли почути, побачити і відчути своє українство."

Сьогодні в планах галереї – виставки, майстер-класи та робота з дітьми.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#досягнення #рейтинг
Оголошення
live comments feed...